Billmark färglitografier 3 st
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL JOHAN BILLMARK (1804-1870): (3) två Stockholmsmotiv samt ett motiv från Visby, av A. Mayer, 1800-tal, "Mynttorget", "Norrbro" samt "Wisby", Lemercier, färglitografier, bildmått ca 26x38 cm
Något gulnad, ett blad med fläckar
805769
2020-09-03