Nattduksbord 1 par
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, låda i sargen, bemålade, etikettmärkt " AB Erik Andersson & Co snickerifabrik Rottne", höjd ca 54, 34x42 cm
Mindre stötmärken, färgavslag och repor, senare bemålning
805771
2020-08-30