Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPELBORD, 1900-tal, orientalisk stil, Syrien fanérad med flertalet träslag samt pärlemor, höjd 82, 87x45 cm
Bruksslitage, mindre spricka i skivan
805772
2020-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här