Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

SPELBORD, 1900-tal, orientalisk stil, Syrien fanérad med flertalet träslag samt pärlemor, höjd 82, 87x45 cm

Bruksslitage, mindre spricka i skivan

805772

2020-09-02