Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
TRUMMA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing samt lister i bemålat trä, trumstockar medföljer, höjd ca 21, diameter 38 cm,
Bruksslitage
805774
2020-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här