Sidebord 1960-tal

Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBORD, 1960-tal, fanér i teak, 4-lådig, skjutdörrar med innanförliggande hyllplan, utdragsskiva höjd ca 70, 115x40 cm
Skador: , fläckar

Mindre slitage/märken

805775

2020-09-02