Sidebord 1960/70-tal

Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBORD, 1960-tal, fanér i teak, skjutdörrar med innanförliggande hyllplan, höjd ca 59, 150x30 cm

Mindre slitage/märken

805776

2020-09-02