Däcksstol med bricka Brogrens

Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens
Däcksstol med bricka Brogrens

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DÄCKSSTOL, 1900-tal, fällbar samt ställbar, dyna i textil, sitthöjd ca 35 cm

Smärre slitage/repor

805780

2020-09-02