Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET STOCKHOLM, soffbord, ek, 1936, metallbrickor undertill, diameter 76 cm, höjd ca 47 cm
Bruks/ytslitage, nagg/stötmärken
805781
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här