Bord empirestil

Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

BORD, empirestil, blandstil, 1900-tal, guldbronserat, dekor med träskurna detaljer, skiva med plastfolie, höjd ca 78, 80x65 cm

Kompletterat och omarbetat, bruks och åldersrelaterat slitage

805782

2020-09-02