Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
BORD, empirestil, blandstil, 1900-tal, guldbronserat, dekor med träskurna detaljer, skiva med plastfolie, höjd ca 78, 80x65 cm
Kompletterat och omarbetat, bruks och åldersrelaterat slitage
805782
2020-09-02