Kluichnikov

Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Kantareller, signerad och daterad 09, olja på duk, ca 38x50 cm

805795

2020-08-30