Kluichnikov

Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov
Kluichnikov

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Höstlandskap Norra Djurgården", signerad och daterad 2010, olja på duk, ca 61x91 cm

805797

2020-08-31