Skinnsoffa

Skinnsoffa
Skinnsoffa
Skinnsoffa
Skinnsoffa
Skinnsoffa
Skinnsoffa
Skinnsoffa
Skinnsoffa
Skinnsoffa
Skinnsoffa
Skinnsoffa
Skinnsoffa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1960/70-tal, djuphäftad klädsel i svart skinn, stomme i teak, sitthöjd ca 43, längd 218 cm

Bruksslitage, repor, stötmärken, klädsel med ställvis hårt slitage, något instabil

805798

2020-09-03