Gotthard Sandberg

Gotthard Sandberg
Gotthard Sandberg
Gotthard Sandberg
Gotthard Sandberg
Gotthard Sandberg
Gotthard Sandberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GOTTHARD SANDBERG (1890-1961): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad G Sandberg 45x38 cm

805819

2020-08-30