Kosta Odelberg Junior udda delar
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOSTA, "Odelberg Junior", 6 udda glas, graverad, slipad och förgylld dekor, bestående av: snpasglas, likörglas, 3 sherryglas, rödvinsglas, höjd ca 9-14 cm
Visst slitage på gulddekor förekommer
805825
2020-08-31