Kosta Odelberg Junior udda delar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOSTA, "Odelberg Junior", 6 udda glas, graverad, slipad och förgylld dekor, bestående av: snpasglas, likörglas, 3 sherryglas, rödvinsglas, höjd ca 9-14 cm

Visst slitage på gulddekor förekommer

805825

2020-08-31