Einar Jolin

Einar Jolin
Einar Jolin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv mot Norrmälarstrand, signerad Jolin, 84/360, färglitografi, bildmått ca 44x55 cm

Smärre gulnad

805829

2020-08-30