Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, bemålat, 1900-talets andra hälft, två lådor i sargen, räfflade ben, höjd ca 75, 120x65, slagen á 60 cm
Slitage
805832
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här