Rafael Wardi oljemålning

Rafael Wardi oljemålning
Rafael Wardi oljemålning
Rafael Wardi oljemålning
Rafael Wardi oljemålning
Rafael Wardi oljemålning
Rafael Wardi oljemålning
Rafael Wardi oljemålning
Rafael Wardi oljemålning

Klubbat för:

5 000 EUR

Utropspris

7 000 EUR

RAFAEL WARDI (född 1928) "Åstorget", Berghäll, Helsingfors, signerad, a tergo daterad 1990-2000, olja på duk, 113x130 cm

805845

2020-10-18