Certina Revelation
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CERTINA, armbandsur, Revelation, 1970-tal, stål, automatisk, monocoque, plexiglas, datum, armlänk i stål, viklås, boettens mått 43x37 mm, armlänkens innermått ca 16 mm
Bruksslitage, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen
805850
2020-08-30