Gärsnäs

Gärsnäs
Gärsnäs
Gärsnäs
Gärsnäs
Gärsnäs
Gärsnäs

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÄRSNÄS, bord, modellbetecknig "4101-150" inköpt 1973/74, skiva fanerad med bok, underrede i pulverlackerat stål, diameter 150 cm, höjd 72 cm

Bruksslitage

805854

2020-09-02