Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÄRSNÄS, bord, modellbetecknig "4101-150" inköpt 1973/74, skiva fanerad med bok, underrede i pulverlackerat stål, diameter 150 cm, höjd 72 cm
Bruksslitage
805854
2020-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här