Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, glas med silverfattning, omkring 1900-talets mitt, dekor av veteax och blommor, höjd 22 cm.

Bruksslitage, mindre kantnagg.

805862

2020-09-07