Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
VAS, glas med silverfattning, omkring 1900-talets mitt, dekor av veteax och blommor, höjd 22 cm.
Bruksslitage, mindre kantnagg.
805862
2020-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här