Alf Svensson

Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

ALF SVENSSON, "Corner", Dux, 1954, pall, mahogny, sitthöjd ca 37 cm, 65 x 65 cm.

Slitage, senare limningar / lagningar i ben

805870

2020-08-31