Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
ALF SVENSSON, "Corner", Dux, 1954, pall, mahogny, sitthöjd ca 37 cm, 65 x 65 cm.
Slitage, senare limningar / lagningar i ben
805870
2020-08-31