Fruktservis Louise Adelborg

Fruktservis Louise Adelborg
Fruktservis Louise Adelborg
Fruktservis Louise Adelborg
Fruktservis Louise Adelborg
Fruktservis Louise Adelborg
Fruktservis Louise Adelborg
Fruktservis Louise Adelborg
Fruktservis Louise Adelborg
Fruktservis Louise Adelborg
Fruktservis Louise Adelborg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LOUISE ADELBORG, fruktservis, 13 dlr, Rörstrand, flintgods, 12 tallrikar, diam 18,5 cm, samt skål, höjd ca 9, diam 21,5 cm

4 tallrikar med nagg
Skål med spricka
Krackeleringar, missfärgningar

805876

2020-09-02