Fruktservis Louise Adelborg
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LOUISE ADELBORG, fruktservis, 13 dlr, Rörstrand, flintgods, 12 tallrikar, diam 18,5 cm, samt skål, höjd ca 9, diam 21,5 cm
4 tallrikar med nagg
Skål med spricka
Krackeleringar, missfärgningar
805876
2020-09-02