Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
500 EUR
TAPIO WIRKKALA, vas, sterlingsilver, signerad TW, Hopeakeskus, Tavastehus 1969, höjd 21,5 cm, vikt ca 354 g
Lätt slitage, gravering i bottnet
805878
2020-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här