Siver vas av Tapio Wirkkala

Siver vas av Tapio Wirkkala
Siver vas av Tapio Wirkkala
Siver vas av Tapio Wirkkala
Siver vas av Tapio Wirkkala
Siver vas av Tapio Wirkkala
Siver vas av Tapio Wirkkala
Siver vas av Tapio Wirkkala
Siver vas av Tapio Wirkkala

Klubbat för:

500 EUR

Utropspris

500 EUR

TAPIO WIRKKALA, vas, sterlingsilver, signerad TW, Hopeakeskus, Tavastehus 1969, höjd 21,5 cm, vikt ca 354 g

Lätt slitage, gravering i bottnet

805878

2020-09-03