Mindre bord Kina

Mindre bord Kina
Mindre bord Kina
Mindre bord Kina
Mindre bord Kina
Mindre bord Kina
Mindre bord Kina
Mindre bord Kina
Mindre bord Kina
Mindre bord Kina
Mindre bord Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINDRE BORD, trä, Kina, 1900-tal, skuren dekor, höjd ca 47, 42x31 cm

Slitage, skivan lös, dekorbortfall

805886

2020-08-31