Ulf Hårdner

Ulf Hårdner
Ulf Hårdner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GÖRAN HÅRDNER (född 1942): Kustmotiv med segelbåt, signerad U Hårdner, olja på duk, 46x55 cm

805897

2020-08-30