Carl Malmsten

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, bokhyllor, 2 delar, furu, 1900-talets andra hälft, höjd ca 83+83, 77x23

Bruksslitage

805903

2020-08-31