Christian Kjær Mortensen

Christian Kjær Mortensen
Christian Kjær Mortensen
Christian Kjær Mortensen
Christian Kjær Mortensen

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN KJÄR MORTENSEN (1900-tal): Motiv från Gl. Strand, Köpenhamn, signerad Chr M, 50x40 cm

805907

2020-08-30