Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Man på cykel, signerad A Fassianos, EA, färglitografi, ca 38x31 cm
Gulnat, papper med fläckar
805912
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här