Komposition med hästar Janeric Johansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JANERIC JOHANSSON (f1950), "Babels torn - ego", blandteknik (akryl, olja, plåt, sand), signerad a tergo samt daterad 2012, ca 60x59x15 cm

805918

2020-09-03