Byrå med stenskiva
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, sengustaviansk stil, mahognyfaner, tre lådor, skiva av kolmårdsmarmor, avfasade pilastrade hörn, droppformad dekor i mässing, höjd ca. 81, 84x42 cm
Ställvis blekt, bruksslitage. Nycklar saknas.
805930
2020-08-31