Trädgårdsskulptur sent 1900-tal

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, Engel, 1900-talets slut, vit målat gjutjärn, höjd 63 cm, bredd 50,5 cm

Rost

805934

2020-09-03