Satsbord
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
SATSBORD, 3 dlr, rokokostil, 1900-talets mitt, Edmund Pedersen, Danmark, betsat lövträ, kakelplattpr med figurscener, signerad Edmund, största bordet med höjd ca 55, 50x35 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken
805935
2020-09-05