Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SATSBORD, 3 dlr, rokokostil, 1900-talets mitt, Edmund Pedersen, Danmark, betsat lövträ, kakelplattpr med figurscener, signerad Edmund, största bordet med höjd ca 55, 50x35 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

805935

2020-09-05