Kina skåp 1900-tal

Kina skåp 1900-tal
Kina skåp 1900-tal
Kina skåp 1900-tal
Kina skåp 1900-tal
Kina skåp 1900-tal
Kina skåp 1900-tal
Kina skåp 1900-tal
Kina skåp 1900-tal

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

SKÅP, Kina 1900-tal, brunmålat med spjälor och pardörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 185 cm, bredd 93 cm, djup 61 cm

Slitage

805955

2020-09-03