Alfi kaffetermos

Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos
Alfi kaffetermos

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

ALFI, kaffetermos, "Juwel", Tyskland, 1980/90-tal, design från 1918, blankpolerat rostfritt stål , för 1,5 liter, höjd ca 30 cm

Obetydligt slitage

805961

2020-09-05