Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
ALFI, kaffetermos, "Juwel", Tyskland, 1980/90-tal, design från 1918, blankpolerat rostfritt stål , för 1,5 liter, höjd ca 30 cm
Obetydligt slitage
805961
2020-09-05