Böhlmarks funkis golvlampa

Böhlmarks funkis golvlampa
Böhlmarks funkis golvlampa
Böhlmarks funkis golvlampa
Böhlmarks funkis golvlampa
Böhlmarks funkis golvlampa
Böhlmarks funkis golvlampa

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

GOLVLAMPA, funkis, Böhlmarks, 1900-talets första hälft, mässing och opalglas kupa, höjd 164 cm

slitage och patinerad

805973

2020-09-06