Raketväska 1960-tal
Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
RACKETVÄSKA, 5 dlr, 1960-tal, bestående av: tennis/badmintonväska, med två Slazenger tennisracketar, 3 tennisbollar, samt ett badminton racket, mått väska 75, 11x30 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage
805985
2020-09-05