Raketväska 1960-tal

Raketväska 1960-tal
Raketväska 1960-tal
Raketväska 1960-tal
Raketväska 1960-tal
Raketväska 1960-tal
Raketväska 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

RACKETVÄSKA, 5 dlr, 1960-tal, bestående av: tennis/badmintonväska, med två Slazenger tennisracketar, 3 tennisbollar, samt ett badminton racket, mått väska 75, 11x30 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

805985

2020-09-05