Corneille färglitografi

 Corneille färglitografi
 Corneille färglitografi
 Corneille färglitografi
 Corneille färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): ur "Aida Hohhame a Verdi", signerad samt daterad Corneille -86, numrerad 33/75, färglitografi, bladmått ca 66x50 cm

Ej examinerad ur ram

805991

2020-09-06