Brashundar

Brashundar
Brashundar
Brashundar
Brashundar
Brashundar
Brashundar
Brashundar
Brashundar

Klubbat för:

45 EUR

Utropspris

150 EUR

BRASSTÖD, ETT PAR, sk.brashundar, gjutjärn, 1900-tal, längd 36 cm, höjd 20 cm

Slitage

805992

2020-09-03