Klubbat för:
45 EUR
Utropspris
150 EUR
BRASSTÖD, ETT PAR, sk.brashundar, gjutjärn, 1900-tal, längd 36 cm, höjd 20 cm
Slitage
805992
2020-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här