Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAIRE MÄNNIK (1900-tal): flicka, terrakotta, signerad och daterad 1950, höjd 75 cm.

805993

2020-08-31