Carl Malmsten bord

Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord
Carl Malmsten bord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, soffbord, fanerat i ek, bordets höjd ca 57, 105x105 cm

Bruksslitage.

805998

2020-08-31