Mässings kärl

Mässings kärl
Mässings kärl
Mässings kärl
Mässings kärl

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

MÄSSINGS KÄRL, 1900-talets början, ciselerad dekor, höjd 26 cm, diameter 34 cm

Slitage

806002

2020-09-03