Bricka, mässing, Arvika

Bricka, mässing,  Arvika
Bricka, mässing,  Arvika
Bricka, mässing,  Arvika
Bricka, mässing,  Arvika
Bricka, mässing,  Arvika
Bricka, mässing,  Arvika

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, mässing, 1900-talets andra hälft, märkt B.I.S., Arvika 1977, ca 43x32 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

806006

2020-09-05