Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1930-/40-tal, olja på duk, uppfordrad på pannå, osignerad, ca 37x30 cm
uppfordrad på pannå, krackeleringar
806021
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här