Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1930-/40-tal, olja på duk, uppfordrad på pannå, osignerad, ca 37x30 cm

uppfordrad på pannå, krackeleringar

806021

2020-08-30