Figurin Terrier Goebel
2020-09-02
806032
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOEBEL, figurin, terrier, omkring 1900-talets mitt, porslin, höjd ca 20 cm
Mindre nagg