Figurin Terrier Goebel

Figurin Terrier Goebel
Figurin Terrier Goebel
Figurin Terrier Goebel
Figurin Terrier Goebel
Figurin Terrier Goebel
Figurin Terrier Goebel
Figurin Terrier Goebel
Figurin Terrier Goebel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

GOEBEL, figurin, terrier, omkring 1900-talets mitt, porslin, höjd ca 20 cm

Mindre nagg

806032

2020-09-02