Sekretär rokokostil

Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEKRETÄR, rokokostil, bemålad fur, 1900-talets första del, H ca 107 cm, 95 x 46 cm

Senare bemålning, färgbortfall, nyckel saknas, mindre skador

806034

2020-09-06