Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SITTGRUPP, 6 dlr, rokokostil, bemålad fur, 2 karmstolar, 2 stolar, 1 pall, 1 ovalt bord H 76, 80 x 53 cm
Bruksslitage, senare bemålning, färgbortfall, skador
806035
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här