Sittgrupp i rokokostil

Sittgrupp i rokokostil
Sittgrupp i rokokostil
Sittgrupp i rokokostil
Sittgrupp i rokokostil
Sittgrupp i rokokostil
Sittgrupp i rokokostil
Sittgrupp i rokokostil
Sittgrupp i rokokostil
Sittgrupp i rokokostil
Sittgrupp i rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SITTGRUPP, 6 dlr, rokokostil, bemålad fur, 2 karmstolar, 2 stolar, 1 pall, 1 ovalt bord H 76, 80 x 53 cm

Bruksslitage, senare bemålning, färgbortfall, skador

806035

2020-09-06